Zarządzenie Rektora ws. szkolenia z zakresu dyskryminacji
i jej przeciwdziałania dla doktorantów

Informujemy, że 29 lipca 2024 r. ukazało się Zarządzenie Nr 76 Rektora SGGW w sprawie szkoleń z zakresu dyskryminacji i jej przeciwdziałania dla doktorantów rozpoczynających kształcenie w Szkole Doktorskiej.

Na jego podstawie doktorantki i doktoranci zobowiązani są do zrealizowania szkolenia z zakresu dyskryminacji i jej przeciwdziałania do końca pierwszego semestru kształcenia w danym roku akademickim na platformie szkoleniowej SGGW.

Z początkiem każdego roku akademickiego doktoranci będą informowani drogą mailową o konieczności zrealizowania szkolenia oraz sposobie znalezienia właściwego szkolenia. Osobą nadzorującą realizację szkoleń przez doktorantów jest koordynator ds. równego traktowania SD – obecnie mgr inż. Aleksandra Giedrowicz (aleksandra_giedrowicz1@sggw.edu.pl)

Data wydarzenia: 2024-07-29