Zaproszenie na wykład: „The Rise of the Adaptive Society. Polycrisis, social transformation, and the politics we might get” 25 września 2024 , godz. 18:00

Ambasada Republiki Federalnej Niemiec zaprasza na wykład Prof. Dr. Philipp Staab profesora socjologii pracy, ekonomii i zmiany technologicznej na Uniwersytecie Humboldtów w Berlinie oraz współdyrektor Einstein Center Digital Future.

Tytuł wykładu: „The Rise of the Adaptive Society. Polycrisis, social transformation, and the politics we might get”

Spotkanie moderować będzie dr hab. Renata Włoch, prof. ucz. profesor na Wydziale Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego.

25 września 2024 (środa), godz. 18:00

Niemiecki Instytut Historyczny w Warszawie

Pałac Karnickich, Aleje Ujazdowskie 39, Warszawa

Wydarzenie odbędzie się w języku angielskim.

Prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 20 września 2024 pod adresem mailowym: wiss-10@wars.diplo.de lub  info.warschau@daad.de

Link do wydarzenia na Facebooku tutaj  oraz do strony daad.pl tutaj