Konferencja naukowa „Cztery Żywioły – współczesne problemy w naukach o życiu”

Interdyscyplinarne Koło Naukowe Doktorantów Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie wraz z doktorantami Instytutu Agrofizyki Polskiej Akademii Nauk, serdecznie zapraszają na VII Konferencje doktorantów pt. „Cztery żywioły – współczesne problemy w naukach o życiu”.

Konferencja jest skierowana do Doktorantek i Doktorantów prowadzących badania w obszarze nauk rolniczych, leśnych, weterynaryjnych, przyrodniczych oraz technicznych.

Konferencja odbędzie się 11 grudnia 2024 roku online na platformie MS Teams.

Program konferencji 4 Żywioły

 

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zgłoszenia oraz streszczenia należy przesyłać do dnia 29 listopada 2024 roku poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się w zakładce KONFERENCJA 4 ŻYWIOŁY na stronie internetowej Szkoły Doktorskiej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie:

Zaproszenie na konferencję    /  Invitation for conference

Wzór abstraktu    / Abstract tamplate

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=Qiv5cNMdqUGuDgHL5Hy8eXlQSMR5gzZHvjhsvgR6Uk5URjNJRkpLRVMyWEtYMUI2MDFaOFpNWEE1Ri4u 

Podczas VI Konferencji Doktorantów pt. „Cztery żywioły – współczesne problemy w naukach o życiu”, która miała miejsce w dniu 14.12.2023 troje doktorantów Szkoły Doktorskiej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie otrzymało wyróżnienia:

 

  • Katarzyna Wysocka, Zakład Technologii Owoców, Warzyw i Zbóż, Katedra Technologii i Oceny Żywności, Instytut Nauk o Żywności, referat pt. Wpływ systemu produkcji roślinnej (ekologiczny, integrowany, konwencjonalny) na zanieczyszczenie ziarna pszenicy zwyczajnej Triticum aestivum L. wybranymi mykotoksynami fuzaryjnymi;
  •  
  • Patrycja Cichońska, Katedra Technologii i Oceny Żywności, Instytut Nauk o Żywności, referat pt. Wpływ kiełkowania na profil węglowodanowy napoju z fasoli białej;
  •  
  • Radosław Bogusz, Katedra Inżynierii Żywności i Organizacji Produkcji, Instytut Nauk o Żywności, referat pt. Możliwości zastosowania owadów jadalnych w projektowaniu nowych produktów spożywczych.