Inauguracja roku akademickiego 2024/2025

JM Rektor i Senat Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zapraszają na uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2024/2025.

Uroczystość odbędzie się 30 września 2024 r. o godz. 11:00 w Auli Kryształowej przy ul. Nowoursynowskiej 166

Transmisja inauguracji w przestrzeni z ograniczoną ilością bodźców dla osób ze szczególnym potrzebami będzie miała miejsce od godz. 11.00 w Auli w budynku nr 6 (Wydział Ekonomiczny ul. Nowoursynowska 166, Stary Kampus).

Wykład inauguracyjny podsumowujący 20-lecie Polski w Unii Europejskiej wygłosi prof. Jerzy Buzek były Przewodniczący Parlamentu Europejskiego oraz były Premier rządu RP.

Zaproszenie na uroczystą inaugurację roku akademickiego: link do filmu z zaproszeniem na inaugurację roku akademickiego 2024/2025 na facebooku.

Zapraszamy także do obejrzenia  fragmentów rozmowy z prof. Jerzym Buzkiem:

Część I rozmowy z prof. Jerzym Buzkiem gościem tegorocznej inauguracji (link do YouTube),

Część II rozmowy z prof. Jerzym Buzkiem gościem tegorocznej inauguracji (link do YouTube)

Zachęcamy do pobrania aplikacji na urządzenia mobilne Mapa Kampusu SGGW. Aplikacja ułatwia poruszanie się po terenie SGGW. Wspiera i wnosi udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami. Umożliwia rezerwację miejsc parkingowych specjalnie dostosowanych do potrzeb osób z ograniczeniami ruchowymi. Mapa powstała dzięki realizacji projektu. „SGGW – Uczelnia dostępna” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Pobierz aplikację z Sklep Play
Pobierz aplikację z APPS Store

PLAN KAMPUSU SGGGW Z ZAZNACZONYMI MIEJSCAMI INAUGURACJI I TRANSMISJI Z INAUGURACJI PRZYJAZNEJ SENSORYCZNIE

Data wydarzenia: 2024-09-30 11:00