Szkolenia z „PRELUDIUM 23” 22 i 24 kwietnia 2024 r.

Pozyskiwanie funduszy na badania naukowe to ważna część pracy naukowca. Także doktoranci jako młodzi badacze powinni starać się o finansowanie np. poprzez pisanie grantów badawczych.

W związku z tym program kształcenia przewiduje m.in. zajęcia „Przygotowywanie wniosków o projekty badawcze”. Co roku korzystamy także ze wsparcia Biura Projektów Krajowych, które przygotowuje szkolenia dla doktorantów z projektów oferowanych przez Narodowe Centrum Nauki, a dokładniej konkurs „PRELUDIUM”. W tym roku szkolenia odbyły się 22 i 24 kwietnia oraz 6 maja i uczestniczyło w nich 35 doktorantów.

Serdecznie dziękujemy Pani Alicji Ulikowskiej i Pani Ewie Żuwalskiej za przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów poświęconych konkursowi „PRELUDIUM 23”.

Trzymamy kciuki za złożone w tym roku przez doktorantów projekty!